<< Menülerimiz
LUNCH

Öğle yemeği lezzetini harika bir Lunch hizmeti ile karşılamak istemez misiniz? Beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek yemek hizmeti ve doğallığı hissettiren tatlar sayesinde kaliteli bir deneyim yaşamanın tam zamanı! Yemek Alanı olarak kusursuz bir deneyim yaşamanızı sağlarken besleyiciliğiyle de fark yaratan alternatifleri sizlerle buluşturuyoruz!

Yemek, insanoğlunun en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi olarak değerlendirilirken yemeği lezzet ve besleyicilik esasına dayanarak tüketmek gerekir. Bu noktada en özel çözümleri sunan Yemek Alanı; şeflerinin hazırladığı özel menüler sayesinde Lunch ayrıcalıklarını elde etmenizi sağlıyor. Size özel bir deneyim ve öğle yemeğinde alternatif çözümler için harekete geçmenin tam zamanı!

Lunch için Sıcak – Soğuk Ürünler

Öğle yemeği lezzetini harika bir deneyime dönüştürme arzunuz varsa profesyonel hazırlığı tamamlamak adına ekibimizden destek alabilirsiniz. Hem sıcak hem de soğuk lezzetleri hazırlarken kaliteden taviz vermeyen ekibimiz size uygun bir deneyim sunmayı arzu ediyor. Peki, sıcak ve soğuk lezzetler hazırlanırken en dikkat çeken çözümler neler?

Taze ve besleyici lezzetler sayesinde ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz,

Farklı dünya mutfaklarına ait lezzetleri bir araya getirerek ayrıcalıklı bir deneyim sunuyoruz,

Kullanılan her üründe doğallık ve kalite odaklı çalışmalara imza atıyoruz,

Doğru hazırlama teknikleri sayesinde besinlerden maksimum seviyede faydalanmanızı sağlıyoruz.

Tüm bu ayrıcalıklarıyla sıcak soğuk lezzetleri Yemek Alanı aracılığıyla değerlendirmek istemez misiniz? O halde kusursuz bir deneyime kapı aralamanın şimdi tam zamanı!

Vegan & Vejetaryen Menüler

Hayvansal gıdalarla arası pek iyi olmayanlar için hazırladığımız harika lezzetlerle siz de buluşmak istemez misiniz? Vegan ve vejetaryen menülerimizle her ihtiyaca cevap verecek bir çözüm üretmeyi ihmal etmiyoruz. Et, süt ürünleri ve yumurta gibi lezzetleri dışarıda bırakarak doğallığın ön planda olduğu seçeneklerle buluşmanızı sağlıyoruz.

Eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkmak istediğinizde tercihinizi Yemek Alanı ile gerçekleştirerek kaliteden yana tercih kullanabilirsiniz. Üstelik size özel bir deneyim ve çok daha fazlası için yapmanız gereken oldukça basit! Bizimle iletişime geçerek ne tür bir lezzet beklentiniz olduğunu belirtin. Böylelikle Lunch konusunda harikalar yaratan bir ekipten destek almayı başarın!