HİZMETLERİMİZ

ETKİNLİK YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Kurum içi yemekler mi yoksa festival etkinlikleri mi? yemekalani.com ekibi, etkinliğinizin hassasiyet ve yetenekle yürütülmesini sağlamak için mevcut yemek markalarımız ve etkinlik ekibimizle endişe etmeden çalışabilirsiniz.

LÜKS VE MODA ETKİNLİKLERİ

Küçük ayrıntılar tüm farkı yaratır - Titizlikle bakılan personelden dağılmayan lezzetli kanepelere kadar. Pop-up'lar, aktivasyonlar ve ürün lansmanları konusunda ülkenin dört bir yanından lüks markalarla çalıştık.

PREMIUM catering

Yemek, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. En iyi malzemeleri ve mevsimlik ürünleri kullanan markalar ile, kurum içi şeflerimiz etkinliğinizin temasına ve dekoruna uygun bir menü tasarlayabilir.

BİRİNCİ SINIF DÜĞÜNLER

Etkinliğinizin emin ellerde olduğunu bilerek rahatlayın. Deneyimli ekibimiz, personel, stil, eğlence, birinci sınıf yemek ve içecekler dahil her şeyi halledebilir.

BARBEKÜ

Sosisin cızırtılı tarzı, kendi burger seçeneklerinizi oluşturma ve çeşitli barbekü büfesi ,yemek seçenekleri dahil olmak üzere çeşitli çeşitli barbekü menüleri sunar. Bireysel ihtiyaçlarınıza hitap edecek her türlü etkinliğe ve her zevke uygun paketler sunuyoruz.